درباره ما

کیمیا پلیمر صبا

شرکت دانش بنیان کیمیا پلیمر صبا با تکیه بر سابقه طولانی مدت آقای مهندس احمد عروجی در حوزه سیم و کابل، از سال 1396 فعالیت تخصصی خود در زمینه تولید انواع کامپاندهای پلیمری از جنس PVC را به عنوان خوراک اصلی صنایع تولید سیم و کابل آغاز نمود. این مجموعه با بکارگیری از تکنولوژی روز ایتالیا و سوئیس و توان تولیدی سالیانه بالغ بر 55000 تن انواع محصولات با کیفیت در سایه بکارگیری از متخصصین خبره و مصرف مواد اولیه و افزودنی های مرغوب تهیه شده از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی توانسته است سهم عمده ای از بازار این صنعت را به خود اختصاص داده و رضایت مشتریان را جلب نماید.

تمامی محصولات شرکت کیمیا پلیمر صبا از جمله انواع عایق ها و روکش های افشان و نصب ثابت، عایق های حرارتی و اتومبیلی (T1, T2, T3) و فیلرها اساساً مطابق با استانداردهای بین المللی ICE60227، IEC60502 و ISO 6722 تولید و عرضه می شوند. این شرکت با تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت و استفاده از تجارب مهندسین مجرب خود و خریداری و نصب ماشین آلات مدرن روز دنیا، خطی مشی خود را بر تولید محصولات با کیفیت بر پایه تامین نیازهای شرکت های داخلی و در ادامه صادرات به کشورهای همسایه بنا نهاده است. محصولات کیمیا پلیمر صبا علاوه بر اینکه سهم بزرگی از بازار سیم و کابل کشور را به خود اختصاص داده اند به کشورهای همسایه از جمله ترکیه، آذربایجان، افغانستان، ارمنستان و … نیز صادر می شوند.

همچنین بنا به درخواست مشتریان، این شرکت در حال حاضر مشغول نصب و راه اندازی خطوط تولید بروز اروپایی به منظور تولید کامپاندهای پلی اتیلن کراسلینک شونده (XLPE) بوده و محصول مذکور در آینده ای بسیار نزدیک به بازار کشور عرضه خواهد شد.